Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ceny ropy spadają. Przez słabe dane z USA

0
Podziel się:

Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadły najbardziej od tygodnia.

Ceny ropy spadają. Przez słabe dane z USA
(Christian Lagereek.<br> Fahraeus/Dreamstime.com)
bFenyLWt

Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na wrzesień na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, drożeje o 15 centów do 107,09 USD. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w wygasłych w poniedziałek kontraktach na dostawę na sierpień, potaniała o 1,1 proc. do 106,91 USD.

Brent w dostawach na wrzesień na giełdzie paliw ICE Futures Europe w Londynie rośnie o 12 centów do 108,27 USD za baryłkę. W środę amerykański Departament Energii opublikuje dane o zapasach ropy. Analitycy spodziewają się, że spadły one o 2,5 mln baryłek, do najniższego poziomu od pół roku.

Sprzedaż domów na rynku wtórnym w USA w czerwcu spadła do 5,08 mln w ujęciu rocznym - podało w raporcie Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Handlu Nieruchomościami (National Association of Realtors). W maju liczba ta wyniosła 5,14 mln, po korekcie. Rynek spodziewał się wzrostu sprzedaży domów na rynku wtórnym do 5,26 mln.

bFenyLWv
Czytaj więcej w Money.pl
Wydarzenia w Egipcie windują ceny ropy Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na sierpień na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana na 101,24 USD.
USA robi zapasy ropy. Zobacz ile zgromadzili To najmocniejszy wzrost zapasów od początku marca.
Katastrofa ekologiczna na północy USA Pociąg towarowy towarzystwa Canadian Pacific przewożący kanadyjską ropę naftową wykoleił się na zachodzie stanu Minnesota. Ponad 120 tys. litrów ropy przeciekło do gruntu.
bFenyLWW
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)