Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Agora neutralna dla analityków

0
Podziel się

Analitycy Millennium DM utrzymali rekomendację neutralnie dla Agory, obniżając cenę docelową akcji o 10 groszy.

Agora neutralna dla analityków
(PAP/ Szymon Pulcyn)
bEiZhrRx

Analitycy Millennium DM w raporcie z 25 maja utrzymali rekomendację _ neutralnie _ dla Agory, obniżając cenę docelową akcji do 14,8 zł z 14,9 złotych.

Raport został wydany przy cenie 13,6 zł, a w poniedziałek na giełdzie o godz. 11.47 jedna akcji Agory kosztowała 13,90 zł.

_ Podtrzymujemy rekomendację neutralnie dla akcji Agory, wyznaczając nową cenę docelową na poziomie 14,8 PLN. Wpływ na zmianę ceny docelowej miały z jednej strony gorsze oczekiwania odnośnie rynku reklamy (spadek wyceny DCF), z drugiej istotny wzrost wskaźników spółek z bazy porównawczej _ - napisali analitycy Millennium DM.

bEiZhrRz

Analitycy podkreślają, że Agora zaprezentowała słabe wyniki za I kwartał i również kolejne kwartały mogą być pod presją trudnej sytuacji na rynku.

_ Agora zaprezentowała słabe wyniki za I kwartał, które na poziomie netto były lepsze od naszych oczekiwań, choć zbliżone do konsensusu rynkowego. Wyniki kolejnych kwartałów ponownie będą pod presją bardzo trudnych uwarunkowań rynkowych. Spółka prowadzi działania optymalizujące koszty, co było już widać w wynikach I kwartału. Wyraźniejszych efektów należy oczekiwać dopiero w II połowie roku. Biorąc powyższe czynniki pod uwagę oraz aktualny poziom kursu akcji, podtrzymujemy rekomendację neutralnie na walory Agory _ - podano.

ZOBACZ TAKŻE:

bEiZhrSa
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)