Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Agora pracuje nad cyfrową telewizją muzyczną

0
Podziel się

Agora pracuje nad projektem telewizji muzycznej. Kanał prawdopodobnie jest przygotowywany z myślą o umieszczeniu go na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej.

Agora pracuje nad cyfrową telewizją muzyczną
(Andresr/Dreamstime.com)
bEhZFaqJ

Agora pracuje nad projektem telewizji muzycznej. Kanał prawdopodobnie jest przygotowywany z myślą o umieszczeniu go na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej - poinformował _ Presserwis _.

_ Presserwis _ dowiedział się nieoficjalnie, że nad projektem pracuje Dawid Podhajski, który został zatrudniony w Grupie Radiowej Agory jako zastępca dyrektora ds. operacyjnych projektu Tuba.fm i zajmuje się tą platformą oraz nowymi technologiami.

_ Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Wszelkich informacji o nowych projektach może udzielać tylko nasz dział PR _ - powiedział _ Presserwisowi _ Podhajski. Informacji nie chciała też komentować Agata Szybieniecka z biura prasowego wydawcy.

bEhZFaqL

Podhajski był wcześniej m.in. dyrektorem muzycznym warszawskiego Radia Kolor 103 FM, sieci Radio Plus i Radiostacji, szefem anteny Superstacji i music programmerem MTV Polska oraz VH1 Polska.

Agora ma już w portfolio jeden kanał telewizyjny, przygotowany przez Grupę Radiową Agory - Kiss TV, dostępny od sierpnia 2008 r. na internetowej platformie Tuba.fm. Prezentowane są w nim teledyski polskich i zagranicznych gwiazd reprezentujących takie gatunki muzyczne, jak m.in. pop, rock, R'n'B, dance.

bEhZFarm
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)