Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Akcje Armatury Kraków warto akumulować

0
Podziel się:

Analitycy BM Banku BPH podnieśli rekomendację dla Armatury Kraków z trzymaj do akumuluj.

Akcje Armatury Kraków warto akumulować
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Analitycy BM Banku BPH, w raporcie z 18 lutego, podnieśli rekomendację dla Armatury Kraków z _ trzymaj _ do _ akumuluj _, a cenę docelową z 2,83 zł do 3,11 zł.. Rekomendacja została wydana przy cenie 2,83 zł za akcję, w piątek około godz. 11.40 za akcję spółki płacono 2,85 zł.

_ Spodziewamy się, że korzystne tendencje sprzedażowe Armatury utrzymają się również w bieżącym roku, co umożliwi spółce umocnienie pozycji lidera na krajowym rynku armatury i grzejników. Oczekujemy, że negatywny wpływ hossy na rynku metali kolorowych zostanie w bieżącym roku w części zamortyzowany poprzez aprecjację PLN, co skutkować będzie zatrzymaniem spadku marży na sprzedaży _ - napisano w raporcie BM Banku BPH.

_ Spodziewamy się, że niekorzystne tendencje w zakresie wzrostu kapitału obrotowego, stanowiące pochodną wzrostu przychodów, zostaną obniżone i skompensowane przez dalsze efekty reorganizacji, co korzystnie wpłynie na zwiększenie przepływów operacyjnych. Dodatkowo, środki ze sprzedaży aktywów nieoperacyjnych mogą zostać spożytkowane na potencjalne przejęcia, co może przełożyć się dalszy wzrost obrotów _ - dodano.

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)