Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Analitycy podnieśli cenę docelową akcji BZWBK

0
Podziel się

Millennium DM w raporcie z 29 kwietnia podnieśli cenę docelową akcji BZ WBK do 219,3 zł z 214,70 zł wcześniej i wydali dla nich rekomendacjęneutralnie.

Analitycy podnieśli cenę docelową akcji BZWBK
(BZWBK)
bEgoxfxN

*Millennium DM w raporcie z 29 kwietnia podnieśli cenę docelową akcji BZ WBK do 219,3 zł z 214,70 zł wcześniej i wydali dla nich rekomendację _ neutralnie _. *

Wcześniej zalecali sprzedaż akcji BZ WBK w trwającym wtedy wezwaniu ogłoszonym przez Santandera. W dniu wydania raportu kurs akcji BZ WBK wyniósł 229 zł.

_ Od wydania naszej ostatniej rekomendacji (sprzedaj w wezwaniu) walory BZ WBK należały do jednych ze słabszych w sektorze. Obecnie akcje spółki są notowane przy wskaźniku P/E 2011/12 na poziomie 14.9 i 13.9, przy średniej 14.5 i 13.5. Po odpowiedzi większości inwestorów na ofertę Banku Santander, w obrocie pozostały akcje stanowiące jedynie nieco ponad 4 proc. kapitału. __ Spółka wypadła z głównych indeksów, co praktycznie skazuje ją na zainteresowanie jedynie ze strony inwestorów krajowych. W tej sytuacji sądzimy, że walory BZ WBK będą zachowywały się gorzej niż akcje konkurentów przynajmniej do chwili, gdy działania nowego akcjonariusza przyniosą pierwsze efekty, a to nastąpi naszym zdaniem najwcześniej dopiero w przyszłym roku. Biorąc jednak pod uwagę wzrost cen walorów konkurentów od wydania naszego ostatniego raportu, podwyższamy rekomendację dla BZ WBK ze sprzedaj do neutralnie _ - napisali analitycy Millennium DM.

bEgoxfxP
bEgoxfyq
giełda
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)