Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Analitycy podnieśli wycenę akcji o 2607 zł

0
Podziel się:

Dom Maklerski Millennium wycenił papiery LPP, CCC i NFI EMF.

Analitycy podnieśli wycenę akcji o 2607 zł
(Emily2k/Dreamstime)

Analitycy Millennium DM, w raporcie z 19 czerwca, podwyższyli ceny docelowe akcji: LPP do 8047 zł z 5440 zł wcześniej, CCC do 97,5 zł z 81,5 zł wcześniej, a NFI EMF do 21 zł z 17,8 zł poprzednio. Raport wydano przy kursach: LPP na poziomie 7120 zł, CCC w wysokości 86,2 zł oraz NFI EMF na poziomie 22,6 zł.

Jednocześnie analitycy podtrzymali dotychczasowe rekomendacje spółek: _ akumuluj _ dla LPP i CCC oraz _ neutralnie _ dla NFI EMF.

_ - Pomimo wyjątkowo niekorzystnej pogody w I kwartale, LPP powinno osiągnąć lepsze rdr wyniki za I półrocze, nie widać też zagrożeń dla realizacji tegorocznego planu otwarć, co przełożyło się na podwyższenie naszych prognoz wyników oraz utrzymanie rekomendacji "akumuluj" _ - napisano w raporcie._ _

_ - Pomimo słabego I kwartału uważamy, że dynamiczny rozwój sieci sklepów pozwoli CCC na znaczącą poprawę wyników rocznych - prognozujemy wzrost zysku netto o 35 proc. rdr, co sprawia, że podtrzymujemy rekomendację "akumuluj". W odniesieniu do NFI EMF uważamy, że poprawa rezultatów w wyniku restrukturyzacji segmentu modowego została już zdyskontowana przez kurs i dlatego pozostawiamy rekomendację +neutralnie+ dla akcji spółki _ - dodano.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)