Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Analitycy podnoszą rekomendację dla Vistuli

0
Podziel się:

W ich ocenie spółka powinna też przedstawić lepsze wyniki rdr w czwartym kwartale 2013.

Analitycy podnoszą rekomendację dla Vistuli
(vistula/materiały prasowe)
bEDtxIpx

Analitycy DM IDM, w raporcie z 23 stycznia, podnieśli rekomendację dla Vistuli do _ kupuj _ z _ trzymaj _, podtrzymując jednocześnie cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 2,16 zł.

Analitycy wskazują, że wyniki finansowe Vistuli powinny się znacznie poprawić w tym roku z powodu restrukturyzacji zadłużenia i Deni Cler oraz zamknięcia nierentownych sklepów.

W ich ocenie spółka powinna też przedstawić lepsze wyniki rdr w czwartym kwartale 2013.

bEDtxIpz

_ Po ostatnim spadku kursu akcji spółki i przy ciekawym potencjale wzrostu do naszej ceny docelowej podnosimy nasze fundamentalne zalecenie dla Vistuli do +kupuj+ z trzymaj _ - napisano.

DM IDMSA ocenia, że potencjalne wydzielenie z Vistuli spółki W.Kruk i częściowa sprzedaż jej akcji powinna pozwolić Vistuli na obniżenie zadłużenia i umożliwić rozwój jubilerskiej sieci.

Jednocześnie DM IDMSA podtrzymał zalecenie _ kupuj _ dla LPP oraz _ trzymaj _ dla CCC. Wycena akcji LPP jest niezmieniona na poziomie 10.503 zł, a cena docelowa dla CCC wynosi 128,7 zł.

W piątek ok. godz. 10.00 kurs Vistuli wynosił 1,82 zł, akcja LPP wyceniana była na 8.800 zł, a za papiery CCC płacono 116,95 zł.

bEDtxIpF
bEDtxIqa
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)