Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Analitycy zalecają kupowanie akcji Get Banku

0
Podziel się:

Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 5 stycznia, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Get Banku od zalecenia "kupuj" i wyznaczenia ceny docelowej na poziomie 1,63 złotego.

Analitycy zalecają kupowanie akcji Get Banku
(Bedo/Dreamstime)

Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 5 stycznia, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Get Banku od zalecenia _ kupuj _ i wyznaczenia ceny docelowej na poziomie 1,63 złotego._ _

_ - 4 stycznia 2012 Getin Holding był notowany po raz ostatni w dotychczasowym kształcie grupy, czyli łącznie z 94 proc. udziału w Getin Noble Banku. W konsekwencji wycofujemy naszą dotychczasową wycenę na poziomie 7,30 zł i rekomendację 'trzymaj' na walory Getin Holdingu. Od 20 stycznia 2012 notowany będzie Get Bank, który powstał poprzez wydzielenia 94 proc. udziałów w Getin Noble Banku do Allianz Banku _ - napisano w raporcie._ _

_ - Rozpoczynamy zalecanie walorów Get Banku od rekomendacji 'kupuj' i ceny docelowej na poziomie 1,63 zł, czyli 23 proc. powyżej teoretycznego kursu otwarcia wyznaczonego na 1,33 zł _ - dodano.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

<pre>DI BRE rekomenduje _ kupuj _ Get Bank, cena docelowa 1,63 zł

12.01. Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 5 stycznia, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Get Banku od zalecenia _ kupuj _ i wyznaczenia ceny docelowej na poziomie 1,63 zł.

_ 4 stycznia 2012 Getin Holding był notowany po raz ostatni w dotychczasowym kształcie grupy, czyli łącznie z 94 proc. udziału w Getin Noble Banku. W konsekwencji wycofujemy naszą dotychczasową wycenę na poziomie 7,30 zł i rekomendację +trzymaj+ na walory Getin Holdingu. Od 20 stycznia 2012 notowany będzie Get Bank, który powstał poprzez wydzielenia 94 proc. udziałów w Getin Noble Banku do Allianz Banku _ - napisano w raporcie.

_ Rozpoczynamy zalecanie walorów Get Banku od rekomendacji +kupuj+ i ceny docelowej na poziomie 1,63 zł, czyli 23 proc. powyżej teoretycznego kursu otwarcia wyznaczonego na 1,33 zł _ - dodano.(PAP)

giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)