Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Apator koryguje wartość dostaw liczników

0
Podziel się

W tym roku mają zostać zrealizowane dostawy za 30 mln zł, a w 2015 r. ich wartość może wynieść 29 mln zł.

Apator koryguje wartość dostaw liczników
(cmeder/iStockphoto)
bDyIUIad

Apator do 8 kwietnia zawrze umowę z PGE Dystrybucja na dostawy liczników energii elektrycznej - podał Apator w komunikacie. Spółka skorygowała podawaną wcześniej wartość przetargu. W tym roku mają zostać zrealizowane dostawy za 30 mln zł, a w 2015 r. ich wartość może wynieść 29 mln zł.

Apator sprecyzował, że na 2015 r. założono prawo do skorzystania z opcji na dostawy liczników energii elektrycznej o wspomnianej wartości 29 mln zł.

Na początku lutego spółka informowała, że wygrała nieograniczony przetarg na dostawy urządzeń układów pomiarowych energii elektrycznej dla PGE Dystrybucja. Podała wówczas, że wartość projektu wynosi 20,2 mln zł netto, a dostawy zaplanowane są na lata 2014-2015

bDyIUIaf

Apator poinformował ponadto w poniedziałek, że Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania złożone przez pozostałych uczestników przetargu.

_ Wyrok KIO może zostać zaskarżony przez uczestników postępowania do Sądu Okręgowego w terminie 7 dni od jego doręczenia. Ewentualne złożenie odwołań nie wstrzyma procedury zawarcia umowy pomiędzy PGE Dystrybucja a Apator. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do dnia 8 kwietnia 2014 roku _ - dodano.

bDyIUIaG
giełda
KOMENTARZE
(0)