Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

ATM przybyło klientów z sektora finansowego

0
Podziel się

W ostatnim czasie spółka zawarła kontrakty na świadczenie usług telekomunikacyjnych o wartości ponad 2 mln złotych.

ATM przybyło klientów z sektora finansowego
(ZEFA)
bEgKmIgR

ATM w pierwszym półroczu 2010 r. o ponad 20 proc. zwiększył liczbę klientów z sektora finansowego w obszarze świadczenia usług telekomunikacyjnych i dodanych do telekomunikacji. W ostatnim czasie spółka zawarła kontrakty na świadczenie usług telekomunikacyjnych o wartości ponad 2 mln złotych.

ATM podał, że w ostatnim czasie do grona klientów spółki z sektora finansowego dołączyły: Bank BGŻ, Pramerica Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, FM Bank, BRE Bank Hipoteczny oraz reprezentujący polski sektor bankowy Związek Banków Polskich. Wśród dotychczasowych klientów z sektora finansowego, są m.in.: Amplico Life, Amplico PTE, Bank BPH, Bank Millennium, BRE Bank oraz KBC Warta i Getin Bank.

Spółka podała, że oprócz zwiększania liczby klientów z sektora finansowego udaje się jej rozwijać sprzedaż usług telekomunikacyjnych w pozostałych segmentach rynku, a dynamika wzrostu liczby wszystkich klientów wyniosła w pierwszym półroczu 2010 roku 17 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2009 roku.

bEgKmIgT

Głównymi odbiorcami usług telekomunikacyjnych spółki w dalszym ciągu pozostają operatorzy telekomunikacyjni, natomiast systematycznie rośnie udział mediów tradycyjnych i portali internetowych oraz firm z sektora handlowego i przemysłowego.

bEgKmIhu
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)