Notowania

asg
21.06.2011 08:51

Avia Solution Group otworzyła platformę Locatory.com

Litewska Avia Solutions Group otworzyła internetową platformę handlu częściami zapasowymi do samolotów, Locatory.com

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pressmaster/Dreamstime)

Litewska Avia Solutions Group otworzyła internetową platformę handlu częściami zapasowymi do samolotów, Locatory.com, poinformowała spółka w komunikacie.

_ - Locatory.com, będąc platformą e-biznesową nowej generacji stanowi alternatywę w stosunku do tradycyjnych kanałów dystrybucji na rynku wtórnym dla dostawców, którzy chcą poszerzyć rynek zbytu i zwiększyć sprzedaż _ – czytamy w komunikacie.

Spółka podała, że jest pierwsza platforma, na której można wyszukiwać i dokonywać transakcji nie tylko z partnerami z Zachodu, ale także z Rosji i innych państw Wspólnoty Niepodległych Państw.

W przyszłości platforma udostępni użytkownikom także narzędzia do wykonywania analiz rynkowych, promocji i nawiązywania kontaktów handlowych, zapowiada firma.

_ - Według naszych badań, nawet 50 proc. indywidualnych kupców części zamiennych do samolotów operuje na rynkach krajów rozwijających się. Locatory.com jest platformą globalną, która jest dopasowana do lokalnych rynków. Oprócz rozbudowanej sieci globalnych dostawców, Locatory.com ma na celu zbudowanie silnej grupy użytkowników w Rosji, krajach WNP, Europy Wschodniej, Indii, Chin, Afryki i Brazylii. Platforma ma na celu zaprezentowanie nowych klientów z tych rynków i rozszerzenie bazy dostępnych części zamiennych. Obszerne bazy lokalnych użytkowników pozwolą znaleźć potrzebne części bliżej lokalizacji kupującego, a przez to obniżyć koszty zakupu - powiedział prezes Locatory.com, Zilvinas Sadauskas, cytowany w komunikacie. _

_ - Litewska spółka Avia Solutions Group AB miała 3,31 mln LTL skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2011 roku wobec 1,75 mln LTL zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 74,91 mln LTL wobec 54,52 mln LTL rok wcześniej. _

| |
| --- |

Tagi: asg, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz