Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Awbud nie zrealizuje umowy o wartości 24 mln zł

0
Podziel się:

Umowa Awbudu z Francuska Park Sp. z o.o., na mocy której Awbud miał wykonać budynek w ramach zespołu mieszkaniowego Francuska Park, nie wejdzie w życie z powodu niespełnienia się warunku zawieszającego.

Awbud nie zrealizuje umowy o wartości 24 mln zł
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bETLEaOd

Umowa Awbudu z Francuska Park Sp. z o.o., na mocy której Awbud miał wykonać budynek w ramach zespołu mieszkaniowego _ Francuska Park _, nie wejdzie w życie z powodu niespełnienia się warunku zawieszającego. Za wykonanie zadania Awbud miał otrzymać ryczałtowe wynagrodzenie w kwocie 23,65 mln zł netto.

Warunkiem zawieszającym umowy jest uzyskanie przez zamawiającego w terminie do 30 marca 2012 r. finansowania w postaci kredytu bankowego lub podjęcie przez niego decyzji o samodzielnym sfinansowaniu zadania.

W przekazanym Awbudowi oświadczeniu zamawiający poinformował, że do dnia 30 marca 2012 r. nie uzyska decyzji o pozyskaniu finansowania realizacji przedmiotu umowy w postaci kredytu bankowego oraz, że nie podejmie decyzji o sfinansowaniu zadania ze środków własnych, wobec czego zastrzeżony w umowie warunek nie ziści się, a umowa nie wejdzie w życie.

bETLEaOf

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

bETLEaOG
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)