Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Awbud podpisał nowe kontrakty. Warte niemal 45 milionów

0
Podziel się:

Grupa Awbud zawarła w ostatnich tygodniach kontrakty o łącznej wartości prawie 45 mln zł. W rezultacie portfel zamówień na ten rok wzrósł do 292 mln zł, zaś na przyszły do ponad 110 mln złotych.

Awbud podpisał nowe kontrakty. Warte niemal 45 milionów
(Palko72/Dreamstime.com)
bESGjAJN

*Grupa Awbud zawarła w ostatnich tygodniach kontrakty o łącznej wartości prawie 45 mln zł. W rezultacie portfel zamówień na ten rok wzrósł do 292 mln zł, zaś na przyszły do ponad 110 mln zł. Awbud wygrał przetarg na budowę budynków mieszkalnych we Wrocławiu dla deweloperów BRE.locum i DOM.developer BETA. *
_ _

_ Spółka zajmie się rozbiórką istniejących budynków przemysłowo-magazynowych wraz ze związanymi z nimi elementami infrastruktury technicznej i ogrodzeniem oraz budową dwóch budynków mieszkalno-usługowych z garażami podziemnymi we Wrocławiu. Kontrakty obejmują również niezbędne uzbrojenie terenu, przyłącza i system komunikacyjny, zieleń, ogrodzenie oraz elementy małej architektury _ - napisano w komunikacie.

Łączna kwota wynagrodzenia dla Awbudu wynosi ponad 35,5 mln zł. Termin zakończenia kontraktów ustalony został na 14 czerwca 2013 r. Awbud zawarł ponadto aneks do umowy związanej z pracami przy rozbudowie hotelu Irys dla Hasco-Lek. W rezultacie wartość kontraktu ustalono na 17,7 mln złotych.

bESGjAJP

Dodatkowo spółka zależna Awbudu - Instal Lublin zawarła dwie umowy o łącznej wartości prawie 7 mln zł na wykonanie instalacji w Galerii Handlowej Olimpia w Bełchatowie oraz instalacji w ramach rozbudowy hali produkcyjnej podzespołów telewizorów LG. Portfel zamówień grupy (bez sprzedaży wyrobów betonowych) wynosi obecnie ponad 402 mln zł, z czego na bieżący rok przypada 292 mln zł.

Grupa Awbud specjalizuje się w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów produkcyjnych i magazynowych dla hutnictwa, branży spożywczej, farmaceutycznej i innych gałęzi przemysłu, energetyki, użyteczności publicznej oraz handlu, oczyszczalni ścieków technologicznych i komunalnych oraz specjalistycznych robót żelbetowych dla przemysłu.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

bESGjAKq
giełda
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)