Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
brs
25.06.2010 20:21

Boryszew ma zielone światło na przejęcia

Boryszew otrzymał pozytywną rekomendację oferty na nabycie spółek należących do Maflow, w tym zakładów we Włoszech oraz spółek z Chin, Brazylii i Japonii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Toshimself/Dreamstime.com)

Boryszew otrzymał pozytywną rekomendację oferty na nabycie spółek należących do Maflow, w tym zakładów we Włoszech oraz spółek z Chin, Brazylii i Japonii - poinformował Boryszew w komunikacie.

_ Spółka Boryszew SA informuje, iż otrzymała zawiadomienie od Komisarzy Maflow o pozytywnej rekomendacji oferty złożonej przez Boryszew SA _ - napisano w komunikacie.

Dodano, że rekomendacja dotyczy: zorganizowanego przedsiębiorstwa spółki Maflow S.p.A., w skład którego wchodzą zakłady w Ascoli Piceno i Trezzano Sul Naviglio we Włoszech, zorganizowanego przedsiębiorstwa spółki Man Servizi S.r.l., w skład którego wchodzą zakłady w Ascoli Piceno i Trezzano Sul Naviglio we Włoszech, 100 proc. udziałów w Maflow Components (Dalian) Co. Ltd. w Chinach, 99,9 proc. udziałów w Maflow do Brasil Ltda. w Brazylii, 100 proc. udziałów w Maflow Kabushiki Kaisha w Japonii.

_ Zgodnie z procedurą przetargu, transakcja musi zostać jeszcze zatwierdzona przez Ministra Rozwoju Gospodarczego _ - napisano.

_ Nabycie ww. zakładów (...) stanowi kolejny etap zakupu przez Boryszew SA kilku wybranych przedsiębiorstw Grupy Maflow _ - dodano.

Tagi: brs, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz