Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Calatrava Capital uratuje Techmex?

0
Podziel się:

Calatrava Capital złożył w sądzie deklarację inwestycyjną, w której zobowiązuje się do zainwestowania 15 mln zł w Techmex o ile forma jej upadłości zostanie zmieniona z likwidacyjnej na dopuszczającą układ z wierzycielami.

Calatrava Capital uratuje Techmex?
(Toshimself/Dreamstime.com)

Calatrava Capital złożył w sądzie deklarację inwestycyjną, w której zobowiązuje się do zainwestowania 15 mln zł w Techmex o ile forma jej upadłości zostanie zmieniona z likwidacyjnej na dopuszczającą układ z wierzycielami, poinformowała spółka w komunikacie.

_ Calatrava Capital zobowiązuje się do zaangażowania kapitałowego w wysokości 15 mln zł poprzez objęcie akcji w podwyższonym kapitale zakładowym Techmex. Zobowiązanie ze strony Calatrava Capital ma charakter warunkowy i uzależnione jest od zmiany ogłoszonej formy upadłości Techmex. tj. z upadłości likwidacyjnej na upadłość z możliwością zawarcia układu z wierzycielami _ – czytamy w komunikacie.

Calatrava Capital poinformowało, że podejmuje działania idące w kierunku konsolidacji firm działających na rynku GIS (Geographic Information System), technologii mapowych, map cyfrowych, nawigacji.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)