Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CD Projekt wydał oświadczenie w sprawie Wiedźmina 3

0
Podziel się:

Spółka ocenia, że ujawnienie wewnętrznych dokumentów produkcyjnych gry Wiedźmin 3 oraz informacji na temat fabuły, w żaden sposób nie wpływa na harmonogram prowadzonych prac.

CD Projekt wydał oświadczenie w sprawie Wiedźmina 3
(CD Projekt, mat. pras.)
bEUNpfFh

CD Projekt ocenia, że ujawnienie wewnętrznych dokumentów produkcyjnych gry Wiedźmin 3 oraz informacji na temat fabuły, w żaden sposób nie wpływa na harmonogram prowadzonych prac.

_ - W wyniku działań osoby niezwiązanej ze studio CD Projekt RED do sieci przedostały się niektóre wewnętrzne dokumenty produkcyjne gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z różnych okresów developmentu. Część z nich zawiera informacje na temat fabuły Wiedźmina 3 _- napisano w oświadczeniu.

_ - Ujawnienie dokumentów w żaden sposób nie wpływa na harmonogram prowadzonych prac _ - dodano. W niedzielę w internecie znalazł się plik zawierający grafiki, scenariusze oraz inne dokumenty dotyczące trzeciej części Wiedźmina.

bEUNpfFj

Analitycy Wood&Co w porannym komentarzu napisali, że chociaż bardzo trudno ocenić wpływ wycieku materiałów na sprzedaż gry, to postrzegają tę sytuację negatywnie. Napisali też, że wyciek negatywnie odbija się na bezpieczeństwu materiałów.

W poniedziałek o godzinie 10.05 kurs CD Projekt spada o 2,45 proc. do 16,33 zł. Debiut gry Wiedźmin 3 zaplanowany jest na luty 2015 roku.

bEUNpfFK
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)