Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Cena akcji Śnieżki w przedziale 21-26 zł

0
Podziel się:

Przedział cenowy dla 2,1 mln akcji serii F Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA został ustalony w przedziale 21-26 zł. Od 1 do 5 grudnia przyjmowane będą deklaracje zapisów na akcje spółki w ramach budowy księgi popytu.

Przedział cenowy dla 2,1 mln akcji serii F Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA został ustalony w przedziale 21-26 zł - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.

Od 1 do 5 grudnia przyjmowane będą deklaracje zapisów na akcje Śnieżki w ramach budowy księgi popytu. Po zakończeniu budowy księgi popytu Śnieżka opublikuje cenę emisyjną akcji.

Zapisy na akcje spółki przyjmowane będą w transzy detalicznej i instytucjonalnej w terminie od 8 do 12 grudnia.

W ramach oferty Śnieżka chce sprzedać do 2,1 mln akcji serii E dla dotychczasowych akcjonariuszy oraz do 2,1 mln akcji serii F w subskrypcji otwartej. Ponadto spółka zaoferuje do 1.887.500 akcji serii C dla posiadaczy obligacji spółki.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA zamierza uzyskać z publicznej emisji akcji 49-59 mln zł, a zdobyte środki chce przeznaczyć na rozbudowę zdolności produkcyjnych i przejęcia innych spółek.

Śnieżka SA zamierza na koniec 2003 roku osiągnąć 19,2 mln zł zysku netto, a w 2004 roku zysk netto grupy ma wzrosnąć do 30,4 mln zł.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)