Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Cena emisyjna Polmedu ustalona na 3,5 złotego

0
Podziel się:

Cena emisyjna do 1,0 mln akcji serii H sieci klinik medycznych Polmed została ustalona na 3,5 zł, czyli w górnej granicy widełek przedziału cenowego.

Cena emisyjna Polmedu ustalona na 3,5 złotego
(Igorvoronchikhin/Dreamstime)

Wcześniej przedział cenowy akcji Polmedu ustalony był na 2,70-3,50 zł. Od 20 do 24 września budowana była księga popytu. Oferta Polmedu obejmuje od 750.000 do 1.000.000 akcji serii H.

Zapisy na akcje będą trwały od 28 września do 1 października (zapisy zostały skrócone - wcześniej miały trwać do 8 października) w punktach obsługi klienta Domu Maklerskiego BOŚ. Przydział akcji serii H oraz zamknięcie oferty publicznej ma nastąpić do 8 października (według wcześniejszych planów miało to nastąpić do 15 października).

Celem emisji akcji serii H jest pozyskanie środków na utworzenie nowoczesnego centrum medycznego w Warszawie o powierzchni 1550 m2. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to III kwartał 2011 roku.

Polmed jest pierwszą siecią klinik medycznych debiutującą na giełdzie. Jeszcze w tym roku planuje otwarcie placówek w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Sosnowcu, Poznaniu oraz kolejnej w Gdańsku.

Polmed jest spółką wyspecjalizowaną w świadczeniu ambulatoryjnej opieki medycznej dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Oferuje ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej. Aktualnie posiada dziewięć własnych przychodni w Gdańsku, Olsztynie, Gdyni oraz Starogardzie Gdańskim. Dzięki umowom podpisanym z renomowanymi placówkami medycznymi, klienci Polmedu mogą korzystać z usług na terenie całego kraju.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)