Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Centrum Klima uruchomiła produkcję w nowym zakładzie

0
Podziel się

Centrum Klima zakończyła pierwszy etap przeniesienia działalności firmy i rozpoczęła produkcję w nowym zakładzie w Wieruchowie.

Centrum Klima uruchomiła produkcję w nowym zakładzie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDAyjWol

Centrum Klima zakończyła pierwszy etap przeniesienia działalności firmy i rozpoczęła produkcję w nowym zakładzie w Wieruchowie.

_ W dniu 6 sierpnia został uruchomiony park maszynowy i rozpoczęto produkcję. Pełne przeniesienie części administracyjnej i biurowej Centrum Klima nastąpi 16 sierpnia _ – czytamy w komunikacie.

_ Spółka posiada w chwili obecnej jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie przeznaczony do produkcji systemów wentylacyjnych. Zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem rozruch w nowej siedzibie nastąpił 6 sierpnia 2010 roku. Do końca września przewidziane jest pełne uruchomienie dotychczasowej linii produkcyjnej. W 2010 roku w maszyny zainwestowano ponad 1,65 mln euro _ – czytamy dalej.

bDAyjWon

Uzyskanie pełnej mocy produkcyjnej nowozakupionych maszyn przewidziane jest na 2012 rok i zwiększy ono aż czterokrotnie dotychczasowe możliwości wytwórcze spółki. Będzie miało to istotny wpływ na wyniki finansowe Centrum Klima w kolejnych latach.

_ - Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. Cieszymy się, że ruszyła już produkcja w nowym zakładzie. Pierwsze półrocze było dla nas bardzo udane. Płynnie realizujemy zamówienia i liczymy na osiągniecie jeszcze lepszych wyników finansowych. Nasz cel to zwiększenie skali produkcji i wprowadzenie do oferty nowego asortymentu. Jesteśmy firmą, która nieustannie inwestuje w rozwój, aby móc zaoferować wyroby najwyższej jakości _ – powiedział prezes Centrum Klima Marek Perendyk.

bDAyjWoO
Źródło:
KOMENTARZE
(0)