Notowania

cinema city
10.04.2013 08:16

Cinema City otworzy dwa nowe kina w Warszawie

Cinema City International oraz Globe Trade Centre podpisały wstępne wiążące długoterminowe umowy najmu powierzchni w dwóch centrach handlowych, które zostaną wybudowane przez GTC w Warszawie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Gribiche/CC/Flickr)

Cinema City International oraz Globe Trade Centre podpisały wstępne wiążące długoterminowe umowy najmu powierzchni w dwóch centrach handlowych, które zostaną wybudowane przez GTC w Warszawie - poinformowało Cinema City.

Cinema City otworzy kino z 12 ekranami w Galerii Wilanów oraz 11-salowe kino w Galerii Białołęka. Cinema City jest operatorem kin w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 99 multipleksów z 966 ekranami, w 7 krajach (Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael).

Spółka ma podpisane umowy na kolejne 32 multipleksów, które będą oferować około 340 nowych ekranów. Dodatkowo Cinema City jest aktywnie zaangażowane w reklamę związaną z działalnością kinową oraz w dystrybucję filmów.

W 2012 roku Cinema City sprzedała 36,3 milionów biletów w 7 krajach, 2,5 proc. więcej w porównaniu do 2011. Grupa Cinema City zatrudnia ponad 4.000 pracowników w 7 krajach.

Tagi: cinema city, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz