Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

City Interactive odstąpił od umowy z Farm 51

0
Podziel się

Spółka City Interactive odstąpiła od umowy z firmą The Farm 51, która miała dla niej wykonać grę komputerową Alien Fear. Spółka chce sama kontynuować projekt.

City Interactive odstąpił od umowy z Farm 51
(Otnaydur/Dreamstime.com)
bEitiTVh

Spółka City Interactive odstąpiła od umowy z firmą The Farm 51, która miała dla niej wykonać grę komputerową _ Alien Fear _. Spółka chce sama kontynuować projekt.

_ Zarząd (...) złożył wykonawcy oświadczenie w przedmiocie odstąpienia od umowy znaczącej ze skutkiem natychmiastowym m.in. z powodu nie wywiązywania się przez wykonawcę w sposób należyty z obowiązków wynikających z umowy, w szczególności zaś nie wykonywania przedmiotu umowy terminowo i z uwzględnieniem wymogów artystycznych _- podano w komunikacie.

Spółka podała, że rezygnacja z umowy nie wpłynie na jej wyniki finansowe, gdyż City Interactive _ zachowując wszelkie prawa do dotychczas już wykonanych i odebranych elementów produkcyjnych gry Alien Fear - kontynuować będzie produkcję gry we własnych studiach deweloperskich _.

bEitiTVj

Premiera gry przewidziana była na rok 2011.

Narastająco w I-III kw. 2010 roku spółka miała 23,60 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 5,65 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 65,90 mln zł wobec 19,43 mln zł.

| |
| --- |

bEitiTVK
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)