Notowania

cia
20.12.2011 12:54

City Interactive sprzedało 2 miliony "Sniperów"

Gra komputerowa Sniper: Ghost Warrior została sprzedana na świecie w 2 mln egzemplarzy, poinfomował jej producent i wydawca notowana spółka City Interactive.

Podziel się
Dodaj komentarz

Gra komputerowa _ Sniper: Ghost Warrior _ została sprzedana na świecie w 2 mln egzemplarzy, poinfomował jej producent i wydawca notowana spółka City Interactive. Na przyszły rok zaplanowano premierę drugiej części tego tytułu.

_ - Jestem dumny, że przekroczyliśmy magiczny próg 2 mln egzemplarzy. Jest to duże osiągnięcie, które sprawia, że rosną nasze aspiracje co do sprzedaży kolejnych gier. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że jesteśmy nie tylko producentem, ale i wydawcą gry, co przyczyniło się do osiągnięcia ponadprzeciętnych zysków ze sprzedaży _ - powiedział prezes Marek Tymiński, cytowany w komunikacie.

W październiku spółka informowała, że europejska premiera gry komputerowej _ Sniper: Ghost Warrior 2 _ została zaplanowane na 16 marca 2012 r., a amerykańska - na 20 marca,

W I-III kw. 2011 roku spółka miała 16,83 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 23,60 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 66,32 mln zł wobec 64,28 mln zł.

Tagi: cia, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz