Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

City Interactive sprzedało 2 miliony "Sniperów"

0
Podziel się

Gra komputerowa Sniper: Ghost Warrior została sprzedana na świecie w 2 mln egzemplarzy, poinfomował jej producent i wydawca notowana spółka City Interactive.

City Interactive sprzedało 2 miliony "Sniperów"
bDIHIZQR

Gra komputerowa _ Sniper: Ghost Warrior _ została sprzedana na świecie w 2 mln egzemplarzy, poinfomował jej producent i wydawca notowana spółka City Interactive. Na przyszły rok zaplanowano premierę drugiej części tego tytułu.

_ - Jestem dumny, że przekroczyliśmy magiczny próg 2 mln egzemplarzy. Jest to duże osiągnięcie, które sprawia, że rosną nasze aspiracje co do sprzedaży kolejnych gier. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że jesteśmy nie tylko producentem, ale i wydawcą gry, co przyczyniło się do osiągnięcia ponadprzeciętnych zysków ze sprzedaży _ - powiedział prezes Marek Tymiński, cytowany w komunikacie.

W październiku spółka informowała, że europejska premiera gry komputerowej _ Sniper: Ghost Warrior 2 _ została zaplanowane na 16 marca 2012 r., a amerykańska - na 20 marca,

bDIHIZQT

W I-III kw. 2011 roku spółka miała 16,83 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 23,60 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 66,32 mln zł wobec 64,28 mln zł.

bDIHIZRu
giełda
wiadomości
Źródło:
KOMENTARZE
(0)