Notowania

cmr
08.01.2009 22:42

Comp ma umowę o wartości 225,7 mln zł

Comp Safe Support podpisał z Ministerstwem Sprawiedliwości umowę na budowę Systemu Dozoru Elektronicznego, poinformowała firma w czwartek. Wartość umowy to 225,7 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

Spółka IT Comp Safe Support podpisała z Ministerstwem Sprawiedliwości umowę na budowę Systemu Dozoru Elektronicznego, poinformowała firma w czwartek. Wartość umowy to 225,7 mln zł

_ Łączna wartość brutto umowy to 225,7 mln zł. Kwota ta obejmuje przychody w ciągu 5 lat od dnia podpisania umowy. Liderem konsorcjum jest Comp Safe Support, a ponadto w skład konsorcjum, które realizować będzie umowę, wchodzą PHU Elproma i Centrum Weryfikacji Alarmów Terminal _ - czytamy w komunikacie.

_ Umowa na System Dozoru Elektronicznego to największy wartościowo i najbardziej zaawansowany technologicznie kontrakt IT w sektorze publicznym w ostatnich latach _ - powiedział prezes Jacek Papaj, cytowany w komunikacie.

System Dozoru Elektronicznego (SDE) ma umożliwiać kontrolę wykonywania kary pozbawienia wolności poza zakładem karnym przez skazanych oraz kontrolę przestrzegania przez skazanych zakazu zbliżania się do określonych miejsc i osób.

_ Umowa zapewnia nam regularne rozłożenie przychodów w czasie trwania całego kontraktu. Dodatkowo w pierwszym etapie w trakcie budowy systemu przewidujemy duży udział usług własnych Comp Safe Support, przede wszystkim w zakresie organizacji i wdrożenia Centrum Monitorowania _ - zaznaczył Papaj.

W grudniu Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła protesty innych uczestników przetargu: Wasko, Comarchu i G4S.

Tagi: cmr, was, cmp, mso, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz