Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

DI BRE obniża rekomendacje dla TVN i PBG

0
Podziel się

W przypadku tej pierwszej spółki z kupuj do trzymaj, a dla PBG z trzymaj do redukuj.

DI BRE obniża rekomendacje dla TVN i PBG
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bCZLttOZ

Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 22 lutego obniżyli rekomendację dla TVN do _ trzymaj _ z _ kupuj _, podnosząc cenę docelową jednej akcji spółki do 16 zł z 14,6 złotych.

Rekomendacja została wydana przy cenie 15,38 zł. Na zamknięciu piątkowej sesji jendna akcja spółki kosztowała natomiast 15,22 zł.

_ - Skorygowaliśmy w gorę nasze założenia dotyczące tegorocznych dynamik rynku reklamowego oraz jego poszczególnych segmentów. Jednocześnie zdecydowaliśmy się obniżyć nasze oczekiwania wzrostu liczby abonentów i poprawy wyników w platformie cyfrowej 'n'. W rezultacie podnosimy naszą cenę docelową z 14,6 PLN do 16,0 PLN _ - napisano w rekomendacji.

bCZLttPb

_ - Wzrost notowań akcji TVN jaki miał miejsce od naszej ostatniej rekomendacji dyskontuje naszym zdaniem pozytywny scenariusz dla rynku reklamowego na ten rok. W związku z powyższym obniżamy naszą rekomendację z kupuj do trzymaj _ - dodano.

DI BRE obniżył rekomendację dla PBG do _ redukuj _

Równocześnie analitycy DI BRE Banku w raporcie z 22 lutego obniżyli rekomendację dla PBG do _ redukuj _ z _ trzymaj _, wyznaczając cenę docelową jednej akcji na 172,3 zł.

Rekomendacja została wydana przy cenie 197,2 zł. W piątek na zamknięciu GPW jedna akcja PBG warta była 196,10 zł.

bCZLttPh

_ - Obniżamy prognozy dla PBG i Hydrobudowy i rekomendujemy redukowanie akcji PBG. Nie ma obecnie sensu przeważać akcje Hydrobudowy nad PBG - preferujemy inne spółki budowlane (Polimex, Mostostal Warszawa)
_ - napisano w rekomendacji.

bCZLttPC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)