Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

DM BPS podniósł rekomendację dla CCC do "kupuj"

0
Podziel się

Analitycy podnieśli też cenę docelową akcji spółki.

DM BPS podniósł rekomendację dla CCC do "kupuj"
(Emily2k/Dreamstime)
bEpXLnud

Analitycy DM BPS, w raporcie z 11 marca, podnieśli rekomendację dla CCC do kupuj z trzymaj, podnosząc jednocześnie cenę docelową akcji spółki do 164,1 zł z 126,8 zł wcześniej.

Raport został przygotowany przy kursie 126,2 zł. - _ Od czasu naszej ostatniej rekomendacji z ceną docelową 126,8 zł (+trzymaj+ z dnia 17.10.2013) poznaliśmy szczegóły dotyczące rozwoju na rynkach zagranicznych, które w poprzedniej analizie traktowane były jako testowe. Obecnie uwzględniliśmy dynamiczny rozwój w oparciu o sklepy CCC na nowych rynkach począwszy od 2014 r. i uważamy, iż model biznesowy oraz przedstawiona strategia rozwoju ma szanse na powodzenie przez co wpływa na ocenę inwestycyjną. _

ZOBACZ, co na nowym forum internauci piszą o spółce CCC i o pozostałych spółkach z GPW

bEpXLnuf

_ Dodatkowo biorąc pod uwagę perspektywy i oczekiwane wyniki finansowe obuwniczej spółki podwyższamy wycenę akcji do 164,1 zł i wydajemy rekomendację +kupuj _, gdyż zawiera w sobie 30-proc. potencjał wzrostowy" - napisano w raporcie.

Analitycy prognozują, że CCC wypracuje w tym roku 197,4 mln zł zysku netto, 314,6 mln zł EBITDA przy przychodach na poziomie 2,2 mld zł.

bEpXLnuG
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)