Notowania

giełda
26.03.2010 08:07

DSS chce kupić kopalnie

Dolnośląskie Surowce Skalne, znalazły się wśród siedemnastu zainteresowanych firm, które chcą kupić Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych, wystawione na sprzedaż przez resort skarbu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Oranhall/Dreamstime)

Dolnośląskie Surowce Skalne (DSS), znalazły się wśród siedemnastu zainteresowanych firm, które chcą kupić Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych, wystawione na sprzedaż przez resort skarbu - poinformowało ministerstwo na stronach internetowych.

_ W związku z publicznym zaproszeniem do negocjacji w sprawie nabycia akcji spółki Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. z siedzibą w Kielcach, w wyznaczonym terminie składania pisemnych odpowiedzi przez potencjalnych inwestorów, tj. do dnia 25 marca 2010 r. do Ministerstwa Skarbu Państwa wpłynęło siedemnaście odpowiedzi _ - napisano w komunikacie.

Dolnośląskie Surowce Skalne, planowały zadebiutować na GPW pod koniec ubiegłego roku, ale z powodu małego popytu nie sprzedały akcji z nowej emisji. Spółka powróciła do planów oferty publicznej, a nowy harmonogram emisji ma podać jeszcze w marcu.

Tagi: giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz