Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
duda
25.11.2009 20:28

Duda planuje emisję akcji

Rada nadzorcza Dudy zgodziła się na wznowienie postępowania przed KNF w sprawie emisji akcji serii H, w tym na złożenie przez zarząd spółki zmodyfikowanego prospektu emisyjnego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(spółka)

*Rada nadzorcza Dudy zgodziła się na wznowienie postępowania przed Komisją Nadzoru Finansowego w sprawie emisji akcji serii H, w tym na złożenie przez zarząd spółki zmodyfikowanego prospektu emisyjnego. *

Spółka liczy na sfinalizowanie emisji w I kwartale 2010 roku. Duda planuje publiczną emisję 97,3 mln akcji serii H z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy.

_ - Prowadzimy działania zmierzające do wznowienia postępowania w Komisji Nadzoru Finansowego oraz złożenia zmodyfikowanego prospektu. Obecnie trwają prace nad jego ostatecznym kształtem, w tym celami emisji. Chcielibyśmy, aby emisja została sfinalizowana jak najszybciej - jeszcze w I kwartale 2010 r. _ - poinformował Maciej Duda, prezes Dudy.

Decyzję o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję akcji serii H podjęło WZA na początku grudnia 2008 r. Cenę emisyjną ustalono na poziomie 1,10 zł za akcję. Pod koniec lutego 2009 r. w KDPW zarejestrowanych zostało 97,3 mln jednostkowych praw poboru akcji serii H. W okresie postępowania naprawczego, proces dotyczący zatwierdzenia prospektu emisyjnego akcji serii H został zawieszony.

Tagi: duda, dud, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz