Notowania

ELT
08.10.2010 15:22

Elektrotim kupił Mawilux

Elektrotim kupił 51,28 proc. udziałów w spółce Mawilux za nie więcej niż 6,16 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Otnaydur/Dreamstime.com)

Elektrotim kupił 51,28 proc. udziałów w spółce Mawilux za nie więcej niż 6,16 mln zł - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.

Zgodnie z umową udziały te spółka kupiła za nie mniej niż 3,49 mln zł i nie więcej niż 6,16 mln zł._ -Wysokość ceny za 1 udział będzie zależna od wysokości EBIT, wg rachunku wyników, po zbadaniu bilansu za dany rok przez biegłego rewidenta, zgodnie z definicją EBIT zawartą w umowie nabycia udziałów _ - napisano w komunikacie.

Zgodnie z umową w pierwszej połowie 2012 roku Elektrotim kupi dalsze 23,08 proc. (druga transza) udziałów w spółce, wskutek czego jego udział wzrośnie do 74,36 proc.Cena za drugą transzę wyniesie nie mniej niż 1,1 mln zł, a nie więcej niż 2,88 mln zł.

_ W pierwszej połowie roku 2014 ELEKTROTIM S.A. będzie miał prawo do nabycia pozostałych 40 udziałów _ - napisano w komunikacie.

Elektrotim kupił udziały spółki od 4 osób fizycznych.Mawilux zajmuje się realizacją inwestycji lotniskowych związanych z budową, modernizacją i konserwacją systemów lotniskowych takich jak: systemy oświetlenia nawigacyjnego, systemy transportu bagażu, instrumentalne systemy lądowania (ILS), radiolatarnie czy systemy radarowe i antenowe.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Indeksy giełd na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/swiat/ )
* [ Notowania surowców na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/surowce/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: ELT, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz