Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Energopol-Południe zdecyduje o skupie własnych akcji

0
Podziel się:

Akcjonariusze Energopolu-Południe zdecydują na NWZA zwołanym na 25 października w sprawie nabycia akcji własnych w drodze publicznego wezwania na sprzedaż 1,5 mln akcji, po 10 zł za jedną akcję.

Energopol-Południe zdecyduje o skupie własnych akcji
(Yuri_Arcurs/iStockphoto)
bECcKPKd

Akcjonariusze Energopolu-Południe zdecydują na NWZA zwołanym na 25 października w sprawie nabycia akcji własnych w drodze publicznego wezwania na sprzedaż 1,5 mln akcji, po 10 zł za jedną akcję - poinformowała spółka w projektach uchwał.

Akcje, które objęte będą wezwaniem uprawniają do 13,5 proc. głosów na WZA spółki. Zgodnie z projektem uchwały wezwanie na sprzedaż może być ogłoszone nie później niż w terminie 30 dni od odjęcia uchwały w tej sprawie.

Akcjonariusze spółki zdecydować mają także o przedłużeniu wcześniejszego upoważnienia dla zarządu do skupu akcji własnych spółki do 31 grudnia 2011 r.

bECcKPKf

W czerwcu 2011 roku akcjonariusze Energopolu-Południe upoważnili zarząd spółki do dokonania skupu do 1 mln akcji spółki w celu umorzenia. Program ten miał być realizowany nie dłużej niż do 30 września 2011 roku.

bECcKPKG
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)