Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Erbud wygrał w sądzie i ma kontrakt

0
Podziel się

Spółka budowlana Erbud wygrała rozprawę sądową dotyczącą kontraktu rozpisanego w ramach przetargu publicznego na rozbudowę szpitala wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Wartość kontraktu wynosi 41,9 mln zł netto.

Erbud wygrał w sądzie i ma kontrakt
bEgGBnbF

_ Erbud wygrał rozprawę sądową dotyczącą kontraktu rozstrzyganego w procedurze przetargu publicznego na rozbudowę i przebudowę budynku Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjnego Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Zarząd zakłada, że podpisanie umowy z inwestorem nastąpi w ciągu najbliższych 2 tygodni. Wartość kontraktu do realizacji w ciągu 26 miesięcy od daty podpisania umowy wynosi 41,9 mln zł netto _ - czytamy w komunikacie.

Jest to drugi w tym roku wygrany kontrakt Erbudu na realizację obiektu szpitalnego w kraju. W maju br. zarząd spółki podpisał umowę o wartości 157,4 mln zł netto na realizację obiektu Centrum Medycyny Inwazyjnej (CMI) Akademii Medycznej w Gdańsku.

Erbud miał 12,35 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2009 roku wobec 8,01 mln zł zysku rok wcześniej.

bEgGBnbH
bEgGBnci
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)