Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Eurotel będzie miał ponad 200 salonów

0
Podziel się:

Eurotel, który ma obecnie 180 salonów Ery, od początku 2009 roku przejmie kolejne ponad 30 autoryzowanych punktów prawdopodobnie tego operatora.

Eurotel będzie miał ponad 200 salonów
(PAP/EPA)

Eurotel, który ma obecnie 180 salonów Ery, od początku 2009 roku przejmie kolejne ponad 30 autoryzowanych punktów prawdopodobnie tego operatora. Wartość transakcji nie przekroczy 3 mln zł - wynika z informacji PAP.

_ W wyniku zawartej umowy sieć salonów Ery należących do Eurotela od 1 stycznia zwiększy się o ponad 30 punktów prawdopodobnie Ery i przekroczy 200 salonów. Wartość transakcji będzie mniejsza niż 3 mln zł _ - powiedziało PAP źródło rynkowe.

Eurotel podał wcześniej w komunikacie, że zawarł umowę warunkową nabycia zorganizowanej części sieci sprzedaży telefonii komórkowej. Warunkiem zawarcia umowy jest m.in wyrażenie zgody przez Polską Telefonię Cyfrową.

Z informacji PAP wynika, że PTC zgodził się na posiadanie przez Eurotel ponad 200 salonów.

Eurotel jest autoryzowanym przedstawicielem operatora sieci Era. PTC określił maksymalną liczbę salonów dla jednego podmiotu na 200 salonów.

W lipcu sieć Eurotela zwiększyła się do 180 salonów po zakupie 44 autoryzowanych punktów sprzedaży od PPI ETC Poland za 7,5 mln zł plus VAT.

Spółka prognozuje w 2008 roku wzrost zysku netto do 5,5 mln zł z5 mln zł w 2007 roku, a przychodów do 80 mln zł z 79 mln zł.

ZOBACZ TAKŻE:

giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)