Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Farmacol: Negocjacje będą dłuższe

0
Podziel się

Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad zgodził się na przedłużenie negocjacji Farmacolu ze związkami zawodowymi Cefarmu Białystok dotyczących pakietu socjalnego.

Farmacol: Negocjacje będą dłuższe
(Shutr)
bEhKvLgB

Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad zgodził się na przedłużenie do 5 czerwca negocjacji Farmacolu ze związkami zawodowymi Cefarmu Białystok dotyczących pakietu socjalnego.

Ministerstwo Skarbu Państwa i Farmacol parafowały 25 maja projekt umowy sprzedaży Cefarmu Białystok. Dystrybutor miał do 31 maja uzgodnić ze związkami zawodowymi białostockiej spółki warunki pakietu socjalnego.

_ - Minister Skarbu Państwa wyraził zgodę na wydłużenie czasu negocjacji pakietu socjalnego w procesie prywatyzacji Cefarmu Białystok do 5 czerwca _ - podał resort we wtorek.

bEhKvLgD

O zakup Cefarmu Białystok starała się też Polska Grupa Farmaceutyczna, która na początku kwietnia przeprowadziła dodatkowe badanie firmy.

Trzeci podmiot, który złożył ofertę wiążącą na zakup 85 proc. akcji Cefarmu Białystok, Phoenix Pharma, według wcześniejszych informacji PAP wycofał się z procesu.

Cefarm Białystok jest największym dystrybutorem farmaceutyków w regionie północno-wschodniej Polski. Poza sprzedażą hurtową zajmuje się także sprzedażą detaliczną poprzez 48 własnych aptek, które znajdują się na terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

bEhKvLhe
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)