Notowania

gant
13.07.2011 11:57

Gant uzyskał pozwolenia na użytkowanie inwestycji

Firma otrzymała prawomocne pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji: I etap Osiedla Pastelowa Kraina na wrocławskich Stabłowicach, I etap Osiedla Myśliwska Park na gdańskiej Morenie oraz budek wielorodzinny zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Otnaydur/Dreamstime.com)

*Firma deweloperska Gant Development otrzymała prawomocne pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji: I etap _ Osiedla Pastelowa Kraina _ na wrocławskich Stabłowicach, I etap _ Osiedla Myśliwska Park _ na gdańskiej Morenie oraz budek wielorodzinny zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej. *

Łącznie chodzi o 347 lokali, które zostaną rozpoznane w skonsolidowanych przychodach firmy. W I połowie 2011 roku Gant Development sprzedał 423 mieszkania i lokale użytkowe przy 55 rezygnacjach z wcześniejszych umów. Jednorazowe nasilenie odstępowania przez klientów od umów w I kwartale to efekt zmiany stawki VAT, podała spółka.

_ - Budujemy coraz więcej, z powodzeniem zapewniamy finansowanie inwestycji i prowadzimy sprzedaż mieszkań na stabilnym poziomie, realizując przy tym założone marże _ - powiedział wiceprezes spółki Andrzej Szornak.

W całym 2011 roku Gant Development oczekuje sprzedaży ok. 900 mieszkań (system 10/90) i rozpoznania w wyniku 890 lokali, budując w III kwartale tego roku około 1,8 tys. lokali – podała spółka.

Gant Development miał 14,73 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2011 roku wobec 5,53 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 20,93 mln zł wobec 38,89 mln zł rok wcześniej.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: gant, gnt, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz