Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
mtl
27.06.2013 23:45

Hawe będzie kontynuowało due diligence Mediatela

Mediatel podał w czwartek, że na wniosek akcjonariusza większościowego Magna Polonia Walne Zgromadzenie spółki zostało przerwane do 2 lipca 2013 r.

Podziel się
Dodaj komentarz
(domin_domin/iStockphoto)

*Hawe nie zakończyło w terminie due diligence Mediatela, zamierza jednak je kontynuować - poinformował w czwartek Mediatel. *

_ (...) spółka Hawe SA poinformowała, iż na ustalony w Umowie Inwestycyjnej dzień nie zakończyła ona jeszcze badania due diligence spółki. Jednocześnie spółka Hawe SA poinformowała, że zamierza kontynuować badanie oraz wyraziła wolę dalszych rozmów w celu realizacji transakcji przewidzianej w Umowie Inwestycyjnej _ - napisano w komunikacie.

Hawe informowało wcześniej o podpisaniu z NFI Magna Polonia umowy inwestycyjnej, na mocy której przejąć ma kontrolę nad spółką Mediatel. Realizacja transakcji miała być poprzedzona m. in. badaniem stanu technicznego, prawnego i finansowego Mediatel, dokonaniem wyceny przedmiotu aportu, podjęcia uchwał w sprawie podwyższenia kapitału i zmian w organach Mediatel, a także uwarunkowana uzyskaniem odpowiednich zgód korporacyjnych oraz zgody prezesa UOKiK na dokonanie koncentracji.

Mediatel podał w czwartek, że na wniosek akcjonariusza większościowego Magna Polonia Walne Zgromadzenie spółki zostało przerwane do 2 lipca 2013 r.

Tagi: mtl, hwe, 06n, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz