Notowania

hawe
08.06.2010 22:46

Hawe chce rozmawiać ze Sferią o współpracy

Zarząd giełdowego Hawe jest gotowy do rozmów ze Sferią na temat współpracy obu firm, ale uważa, że obecnie jest zbyt wcześnie, aby zwoływać walne zgromadzenie w celu przegłosowania emisji akcji.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zarząd giełdowego Hawe jest gotowy do rozmów ze Sferią na temat współpracy obu firm, ale uważa, że obecnie jest zbyt wcześnie, aby zwoływać walne zgromadzenie w celu przegłosowania emisji akcji.

_ Po dokonaniu oceny na podstawie otrzymanej od Sferii dokumentacji, zarząd Hawe stoi na stanowisku, że przedstawione informacje zawierają wystarczające na obecnym etapie dane. Przedstawiony przez Sferię biznes plan został oceniony jako ambitny i perspektywiczny, jednak wobec dynamicznych zmian na rynku produktów i usług telekomunikacyjnych, zarząd Hawe uznał, że zwołanie walnego zgromadzenia, które rozpatrzy możliwość przeprowadzenia podwyższenia kapitału spółki w drodze emisji akcji, które zostaną pokryte wkładem niepieniężnym w postaci 100 proc. akcji Sferii, w chwili obecnej jest przedwczesne _ - napisano w komunikacie Hawe.

Zarząd Hawe zapowiada, że będzie prowadził rozmowy w kierunku współpracy operacyjnej i technologicznej w celu realizacji wspólnych projektów, zwłaszcza że Sferia prowadzi działalność w obiecującym obszarze rynku, do której rozwoju może być wykorzystana infrastruktura Hawe.
_ _

_ Zarząd Spółki Hawe jednocześnie uznaje, że nie jest wykluczone ponowne podjęcie w przyszłości działań zmierzających do przeprowadzenia takiego podwyższenia kapitału zakładowego spółki, które to podwyższenie sprowadzi się do przejęcia Sferii _ - napisano w komunikacie.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: hawe, hwe, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz