Notowania

polimex-mostostal
09.10.2012 13:23

Highlander International chce kupić oddział od Polimeksu

Spółka z siedzibą w Luksemburgu złożyła do UOKiK-u wniosek o zgodę na koncentrację polegającą na nabyciu zorganizowanej części mienia Zakładu ZREW Oddział Transformatorów z siedzibą w Łodzi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Yuri_Arcurs/iStockphoto)

Spółka Highlander International S.a.r.l. z siedzibą w Luksemburgu złożyła do UOKiK-u wniosek o zgodę na koncentrację polegającą na nabyciu zorganizowanej części mienia Zakładu ZREW Oddział Transformatorów z siedzibą w Łodzi - podał UOKiK.

W poniedziałek 15 października na NWZ akcjonariusze Polimeksu będą głosować w sprawie wyrażenia zgody na zbycie zorganizowanych części przedsiębiorstwa spółki, obejmujących trzy oddziały: Oddział Transformatory (Polimex-Mostostal Zakład ZREW Oddział Transformatory), Oddział Ocynkownia Dębica (Polimex-Mostostal Zakład Zabezpieczeń Antykorozyjnych Oddział Dębica) oraz Odział Ocynkowania Częstochowa (Polimex-Mostostal Zakład Zabezpieczeń Antykorozyjnych Oddział Częstochowa).

ZREW jest firmą z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w realizacji usług dla energetyki i przedsiębiorstw przemysłowych innych branż. W 2007 r. spółka ta połączyła się z Polimeksem.

Tagi: polimex-mostostal, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz