Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Hyperion ma zgodę na przejęcie Cyfoca Holdings Public

0
Podziel się

UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez Hyperion spółki Cyfoca Holdings Public Co. Limited, która ma 77,27 proc. udziałów w krakowskim operatorze telewizji kablowej Stream Communication.

Hyperion ma zgodę na przejęcie Cyfoca Holdings Public
(dscott/iStockphoto)
bEhRLpTV

UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez Hyperion spółki Cyfoca Holdings Public Co. Limited, która ma 77,27 proc. udziałów w krakowskim operatorze telewizji kablowej Stream Communication - poinformował Hyperion w komunikacie.

Hyperion poinformował, że zostały spełnione już wszystkie warunki zawieszające umowy zawartej we wrześniu tego roku z Penta Investments Limited. Umowa ta dotyczyła przejęcia udziałów w Cyfoca Holdings Public Co. Limited.

_ Nadto, Zarząd Spółki oświadcza, że sfinalizowanie umowy zakupu udziałów w spółce prawa cypryjskiego Cyfoca Holdings Public Co. Limited z siedzibą w Nikozji, Republika Cypru, o których mowa wyżej, nastąpi w ciągu okresu 30 dni od dnia spełnienia się warunku zawieszającego w postaci uzyskania zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, tj. do dnia 22 grudnia 2010 r. _ - napisano w komunikacie.

bEhRLpTX

Hyperion informował wcześniej, że kupno udziałów w spółce Cyfoca Holdings Public Co. Limited nastąpi za cenę równą 92,5 mln zł.

bEhRLpUy
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)