Notowania

itg
04.01.2012 13:04

Integer.pl zainstaluje paczkomaty na Łotwie

Grupa Integer.pl zainstaluje paczkomaty InPost na Łotwie. To efekt współpracy z estońską pocztą publiczną Eesti Post.

Podziel się
Dodaj komentarz
(lisafx/iStockphoto)

Grupa Integer.pl zainstaluje paczkomaty InPost na Łotwie, poinformowała spółka w komunikacie. To efekt współpracy z estońską pocztą publiczną Eesti Post.

_ - Grupa rozpoczęła rok od wejścia z Paczkomatami InPost na Łotwę w ramach realizacji III etapu kontraktu z Eesti Post, zawartego w lutym 2011. Współpraca z estońską pocztą publiczną obejmuje projekt, produkcję, dostawę oraz instalację 29 innowacyjnych urządzeń do nadawania i odbierania przesyłek na Łotwie oraz 73 na Litwie i w Estonii _ - czytamy w komunikacie.

Kontrakty na produkcję, montaż i wdrożenie Paczkomatów InPost są już realizowane przez Grupę Integer.pl - poza Estonią, Litwą i Łatwą - także w Rosji, Hiszpanii, naCyprze, w Arabii Saudyjskiej i Chile.

_ - Jednocześnie Grupa przygotowuje się do uruchomienia w ciągu kolejnych 4 lat aż 16 tys. Paczkomatów InPost w całej Europie. Projekt wyceniany jest na 350 mln euro, a doradcą Grupy Integer.pl w jego realizacji jest Ernst&Young _ - czytamy dalej w komunikacie. Szacowane przychody grupy Integer.pl z projektów zagranicznych mogą wynieść do 2013 roku około 20-40 mln euro rocznie.

Narastająco w I-III kw. 2011 roku spółka miała 16,25 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 12,50 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 173,44 mln zł wobec 145,76 mln zł.

Tagi: itg, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz