Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

JP Morgan doradcą Multimedia Polska

0
Podziel się:

Akcjonariusze spółki zaangażowali JP Morgan do przeprowadzenia przeglądu strategicznych opcji spółki, a celem przeglądu jest dokonanie oceny spółki we wszystkich jej obszarach działalności biznesowej, jak również potencjału rozwoju rynku telewizyjnego i telekomunikacyjnego w Polsce.

JP Morgan doradcą Multimedia Polska
(Shironosov/Dreamstime)

Multimedia Polska podały, że akcjonariusze spółki zaangażowali JP Morgan do przeprowadzenia przeglądu strategicznych opcji spółki, a celem przeglądu jest dokonanie oceny spółki we wszystkich jej obszarach działalności biznesowej, jak również potencjału rozwoju rynku telewizyjnego i telekomunikacyjnego w Polsce. Wszystkie opcje będą rozważone, w tym utrzymanie istniejącej struktury właścicielskiej.

- _ Przegląd strategicznych opcji Spółki jest obecnie w fazie wstępnej. Kolejne informacje zostaną podane do publicznej wiadomości po jego zakończeniu. W trakcie trwania przeglądu Spółka i akcjonariusze nie będą komentować żadnych plotek rynkowych ani dalszych spekulacji medialnych _ - podała spółka.

W komunikacie podano, że Multimedia Polska utrzymuje szybkie tempo rozwoju swojej działalności i spodziewa się dalszego wzrostu bazy abonenckiej, przychodów oraz zysków w 2012 roku, a akcjonariusze spółki zamierzają kontynuować inwestycje w celu jej dalszego rozwoju, co potwierdza niedawne przejęcie Stream Communications.

Wcześniej w tym miesiącu w mediach pojawiły się informacje, że Multimedia Polska, może wkrótce zmienić właściciela, bo obecni udziałowcy podjęli decyzję o wyjściu z interesu i rozpoczęli proces sprzedaży. Według informacji Dziennika Gazety Prawnej akcjonariusze wybrali doradcę, który zajmie się transakcją i został nim bank inwestycyjny JP Morgan.

Sam porównuj na wykresach kursy indeksów i spółek

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)