Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kalifornia krwawi. Schwarzenegger szuka ratunku

0
Podziel się:

Gubernator ostrzegł, że stan może stracić płynność finansową.

Kalifornia krwawi. Schwarzenegger szuka ratunku
(PAP/EPA)
bESirkmt

Gubernator Arnold Schwarzenegger ostrzegł, że stan może stracić płynność finansową.

Jak powiedział cytowany przez _ Daily Telegraph _ Schwarzenegger stan, którym rządzi gwiazdor kina akcji zmierza ku zapaści. _ - Bez natychmiastowych działań nasz stan będzie zmierzał ku katastrofie _ - ostrzega gubernator.

Schwarzenegger wezwał też polityków stanowych, by na specjalnym posiedzeniu podjęli działania w sprawie redukcji rosnącego deficytu budżetowego, który sięgnął 11 mld dolarów.

bESirkmv

Według prognoz w ciągu najbliższych 18 miesięcy deficyt ma urosnąć do 28 mld dolarów. republikański gubernator chce by politycy wszyscy opcji wypracowali rozwiązanie, które zapewnia że stanowi nie zabraknie pieniędzy.

_ - Musiałem dokonać trudnych wyborów, do których nie chciałbym być zmuszony. Wiem, ze to trudny czas na podwyższanie podatków i cięcia w bardzo ważnych programach, ale w sytuacji kryzysowej musimy podjąć szybkie działania, by uniknąć jeszcze gorszych problemów _ - podkreśla Schwarzenegger.

_ - Jesteśmy w sytuacji ofiary wypadku drogowego, która na poboczu drogi wykrwawia się na śmierć. Nie możemy spędzać długich godzin na debatowaniu, który ambulans ma wyjechać albo, do którego szpitala zawieźć poszkodowanego. Po pierwsze musimy zatamować krwawienie _ - mówił gubernator tuż po zakończeniu trzydniowego, kryzysowego posiedzenia California State Legislature, na którym nie udało się uzyskać wystarczającej głosów do przyjęcia planowanych przez gubernatora działań.

ZOBACZ JAK ARNOLD SCHWARZENEGGER RADZIŁ SOBIE Z PROBLEMAMI W SWOICH FILMACH:
bESirkmB
ZOBACZ TAKŻE:
bESirkmW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)