Notowania

mso
13.11.2008 19:50

Konsorcjum spółki Trakcji ma kontrakt z PKP PLK

Konsorcjum, w skład którego wchodzi spółka Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych, zależna od firmy Trakcja Polska, zawarło z PKP Polskie Linie Kolejowe umowę na przebudowę części stacji Poznań Główny. Wartość kontraktu to 42,55 mln zł netto.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Lech Muszyński)

*Konsorcjum, w skład którego wchodzi spółka Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych, zależna od firmy Trakcja Polska, zawarło z PKP Polskie Linie Kolejowe umowę na przebudowę części stacji Poznań Główny. Wartość kontraktu to 42,55 mln zł netto. *

Spółka podała, że prace mają polegać na "przebudowie po stronie wschodniej stacji Poznań Główny, peronów nr 1, 2, 3, wiat peronowych i zejść do podziemnego przejścia wraz z jego modernizacją i budowa nowego przejścia w poziomie szyn oraz uporządkowanie systemu odwodnienia w tym wymiana nawierzchni torowej".

W skład konsorcjum wchodzą: Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych SA, jako lider i Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Inżynieryjnego Infrakol SC.

Termin zakończenia robót wyznaczono na 15 listopada 2009 roku.

Według zaudytowanych danych, spółka miała w I półroczu zanotowała 23,65 mln zł zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej wobec 13,56 mln zł przed rokiem. Skonsolidowane przychody wyniosły 330,33 mln zł wobec 209,73 mln zł w I poł. 2007 r.

Tagi: mso, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz