Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

KPWiG dopuściła do obrotu akcje Feru i wycofała Futurę Leasing

0
Podziel się:

Akcje Futury KPWiG dopuściła do publicznego obrotu pod koniec grudnia ubiegłego roku. Spółka nie zdecydowała się jednak na przeprowadzenie oferty publicznej

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd na wtorkowym posiedzeniu dopuściła do publicznego obrotu akcje spółki odzieżowej Fer SA oraz wycofała z niego akcje Futury Leasing - poinformowała Komisja w komunikacie.

Komisja dopuściła do obrotu 3.150.000 akcji Fer, z czego w ofercie publicznej zostanie zaoferowanych 360.000 akcji serii C oraz 840.000 akcji serii D.

Akcje Futury KPWiG dopuściła do publicznego obrotu pod koniec grudnia ubiegłego roku. Spółka nie zdecydowała się jednak na przeprowadzenie oferty publicznej.

Komisja udzieliła Nafcie Polskiej SA zgody na przeniesienie akcji PKN Orlen poza rynkiem regulowanym.

Dom Maklerski Banku Śląskiego SA otrzymał zgodę na rozszerzenie działalności maklerskiej o pośredniczenie w nabywaniu lub zbywaniu papierów wartościowych będących w obrocie na zagranicznych rynkach regulowanych.

Deutsche Asset Management SA otrzymał zgodę na prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie zarządzania pakietem papierów wartościowych na zlecenie oraz doradztwa.

ING BSK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA otrzymało zezwolenie na utworzenie Otwartego Funduszu Inwestycyjnego Papierów Dłużnych.

Komisja nałożyła na Skarbiec TFI SA karę w wysokości 10.000 zł za nieprzestrzeganie przepisów prawa.

Karę w wysokości 15.000 zł otrzymał Bank Handlowy SA jako podmiot prowadzący Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego SA za naruszenie przepisów prawa.

Komisja nałożyła na Bank Handlowy jako podmiot posiadający zezwolenie w zakresie przechowywania papierów wartościowych na zlecenie karę w wysokości 10.000 zł za naruszenie przepisów prawa.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)