Notowania

kulczyk oil ventures
27.04.2010 21:02

Kulczyk Oil Ventures po 2,62 zł za sztukę

Cena maksymalna akcji Kulczyk Oil Ventures (KOV), kanadyjskiej spółki z Grupy Kulczyk Investments działającej w branży poszukiwania oraz wydobycia ropy naftowej i gazu, została ustalona na 2,62 zł za sztukę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Cena maksymalna akcji Kulczyk Oil Ventures (KOV), kanadyjskiej spółki z Grupy Kulczyk Investments działającej w branży poszukiwania oraz wydobycia ropy naftowej i gazu, została ustalona na 2,62 zł za sztukę - podała spółka w aneksie do prospektu emisyjnego.

Oferta publiczna KOV obejmuje do 325.000.000 akcji nowej emisji. Do obrotu ma zostać również dopuszczonych 200.491.549 akcji istniejących, oraz do 25.000.000 akcji wyemitowanych w ramach konwersji skryptu dłużnego.

W dniach 27 kwietnia - 10 maja odbędzie się book building. Zapisy w transzy inwestorów indywidualnych potrwają od 28 kwietnia do 7 maja, a w transzy instytucjonalnej od 11 do 13 maja. 11 maja ustalona zostanie cena emisyjna, ostateczna liczba akcji oferowanych oraz wielkość poszczególnych transz. Spółka chce zadebiutować na warszawskim parkiecie w maju.

KOV to kanadyjska spółka z Grupy Kulczyk Investments działająca w branży poszukiwania oraz wydobycia ropy naftowej i gazu. Główne aktywa Kulczyk Oil Ventures zlokalizowane są na terytorium Brunei oraz Syrii. Kulczyk Oil Ventures otrzymał też w styczniu tego roku zgodę od Komitetu Antymonopolowego Ukrainy na przejęcie 70 proc. udziałów firmy KUB-Gas, zajmującej się poszukiwaniem ropy i gazu na Ukrainie. Transakcja zakupu KUB-Gasu ma zostać sfinalizowana wkrótce po wprowadzeniu akcji spółki do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Indeksy giełd na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/swiat/ )
* [ Notowania surowców na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/surowce/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: kulczyk oil ventures, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz