Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
06n
06.10.2010 16:23

Magna Polonia może kupić więcej akcji Vedii

Fundusz Magna Polonia, który poinformował w środę o nabyciu akcji stanowiących 8,64% kapitału firmy Vedia notowanej na NewConnect, rozważy zwiększenie tego udziału.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Toshimself/Dreamstime.com)

Fundusz Magna Polonia, który poinformował w środę o nabyciu akcji stanowiących 8,64% kapitału firmy Vedia notowanej na NewConnect, rozważy zwiększenie tego udziału, wynika z wypowiedzi przedstawicieli spółek. Vedia nie wyklucza w przyszłości podwyższenia kapitału.

_ Rozważamy opcję zwiększenia naszego zaangażowania kapitałowego w Vedii. Zależy to od postępów naszych wspólnych projektów _ - powiedział dziennikarzom wiceprezes Magna Polonia Jarosław Michalik. Vedia ma zaprojektować i wyprodukować sprzęt do obioru telewizji mobilnej i mobilnych usług medialnych na potrzeby Info-TV-FM, które jest spółką portfelową Magny Polonii. Info-TV-FM jest hurtowym dostawcą usługi telewizji mobilnej.

Członek zarządu Vedii Dariusz Kwiatkowski dodał, że spółka może rozważyć podwyższenie kapitału, jeśli będą tego wymagały plany rozwoju spółki.

_ __ Mamy pewną listę projektów, z czego część jest dość realna, i te projekty mogą wyznaczać pewne zapotrzebowanie kapitałowe na ich realizację i nie wykluczamy przeprowadzenia emisji akcji. Będziemy jednak uwzględniać interesy drobnych akcjonariuszy _ - zaznaczył Kwiatkowski.

Tagi: 06n, ved, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz