Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

MediaTel chce skupić do 5,64 proc. własnych akcji

0
Podziel się:

MediaTel chce skupić do 34.000 własnych akcji, czyli do 5,64 proc. kapitału, w celu umorzenia, po cenie nieprzekraczającej 59 zł. W tym celu spółka ogłosi publiczne wezwanie lub będzie skupowała akcje na GPW. Możliwe jest również zastosowanie obu tych form.

"NWZA postanawia upoważnić zarząd MediaTel SA do nabycia w celu umorzenia do 34.000 akcji własnych Spółki, w terminie do dnia 30 listopada 2005 roku, po cenie za jedną akcję nie wyższej niż PLN 59 zł" - podała spółka w projektach uchwał na NWZA, które odbędzie się 29 czerwca.

"Nabycie akcji, w liczbie określonej powyżej nastąpi w drodze publicznego wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji MediaTel SA, przeprowadzonego zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, z proporcjonalną redukcją w przypadku nadsubskrypcji zleceń sprzedaży akcji i/lub w drodze transakcji zawieranych bezpośrednio na sesjach giełdowych" - dodano.

Akcje MediaTel kosztowały na wtorkowym zamknięciu 20,20 zł po spadku o 2,4 proc. Kapitał akcyjny spółki dzieli się na 607.060 akcji.

Notowany na GPW MediaTel (dawniej SM-Media) oferuje usługi telekomunikacyjne w warszawskiej strefie numeracyjnej i w strefach sąsiednich.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)