Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Millennium DM obniżył cenę docelową dla Polic

0
Podziel się:

Analitycy Millennium DM, w raporcie z 16 listopada, obniżyli cenę docelową akcji Zakładów Chemicznych Police do 5,1 zł z 5,6 zł poprzednio, podtrzymując rekomendację redukuj.

Millennium DM obniżył cenę docelową dla Polic
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)

*Analitycy Millennium DM, w raporcie z 16 listopada, obniżyli cenę docelową akcji Zakładów Chemicznych Police do 5,1 zł z 5,6 zł poprzednio, podtrzymując rekomendację _ redukuj _. *

Raport został wydany przy kursie Zakładów Chemicznych Police na poziomie 6 zł, a w poniedziałek o godz. 14.25 płacono za nie 5,38 zł.

_ Kolejny już kwartał wyniki kwartalne pokazały, że sytuacja w spółce rozwija się w bardziej pesymistycznym scenariuszu od naszych założeń. Zmusiło to nas do kolejnej obniżki prognoz, zwłaszcza na rok bieżący. Spadek wyceny byłby większy, gdyby nie wzrost notowań i spadek prognoz dla grupy porównawczej oraz przesunięcie wyceny DCF w czasie _ - napisano w raporcie.

_ Od naszej ostatniej rekomendacji kurs akcji spółki zachowywał się istotnie gorzej od rynku. Sądzimy, że takie zachowanie kursu Polic może być kontynuowane do czasu, aż nie pojawią się wyraźne sygnały do poprawy wyników _ - dodano.

giełda
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)