Notowania

mil
25.10.2007 13:21

Millennium DM rekomenduje "kupuj" Ulmę

Analitycy Millennium DM w raporcie z 18 października wydali rekomendację "kupuj" dla Ulmy, wyznaczając cenę docelowa akcji na poziomie 371,5 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ EPA)

Analitycy Millennium DM w raporcie z 18 października wydali rekomendację "kupuj" dla Ulmy, wyznaczając cenę docelowa akcji na poziomie 371,5 zł.

W dniu wydania raportu za jedną akcję Ulmy płacono 287,7 zł, a w czwartek o godz. 12.30 jedna akcja spółki kosztowała 308 zł.

"Ulma należy do dynamicznie rozwijających się firm z zaplecza branży budowlanej. Dostarczane przez nią rozwiązania z zakresu systemów deskowań stanowią kompleksową ofertę dla przedsiębiorstw budowlanych. Spółka z kwartału na kwartał poprawia wyniki finansowe" - napisali analitycy Millennium DM w raporcie.

"Ambitne plany inwestycyjne, rozszerzające asortyment produktów i
zwiększające rotację majątku, w połączeniu ze wsparciem
technologicznym inwestora strategicznego, stanowią odpowiedni kapitał do wzmocnienia pozycji rynkowej Ulmy w odpowiedzi na oczekiwany dynamiczny wzrost produkcji budowlanej w Polsce i regionie. Wydajemy rekomendację kupuj dla walorów Ulmy, wyznaczając cenę docelową akcji na poziomie 371,5 zł" - dodano.

Analitycy wyceny akcji Ulmy dokonali w oparciu o model zdyskontowanych przepływów pieniężnych, który ich zdaniem w najwłaściwszy sposób określa fair value spółki.

Tagi: mil, ulm, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz