Notowania

eur
07.09.2012 13:05

Millennium podwyższył rekomendację dla Eurocashu

Raport wydano przy cenie 40 zł za akcję Eurocashu, a w piątek o godz. 12.03 za jedną akcję spółki płacono na giełdzie 40,8 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Analitycy Millennium DM, w raporcie z 3 września, podnieśli rekomendację dla akcji Eurocashu do _ akumuluj _ z _ neutralnie _, podnosząc jednocześnie cenę docelową akcji spółki do 44,1 zł z 29 zł wcześniej. *

Raport wydano przy cenie 40 zł za akcję Eurocashu, a w piątek o godz. 12.03 za jedną akcję spółki płacono na giełdzie 40,8 zł.

_ Naszym zdaniem perspektywy Eurocash są jednak nadal dobre, co potwierdzają opublikowane wyniki za I półrocze. Pokazują one skalę efektów synergii, które są możliwe do uzyskania dzięki przejęciu Tradisu _ - napisali analitycy w raporcie.

_ Wskaźniki wyceny Eurocash utrzymują się na wysokich poziomach, jednak należy pamiętać, że restrukturyzacja Tradisu i spłata zadłużenia powinny przełożyć się na znaczącą poprawę rezultatów w przyszłym roku _ - dodali.

Analitycy Millennium DM uważają również, że utrzymujące się na wysokim poziomie przepływy pieniężne Eurocashu mogą umożliwić wcześniejszą od prognoz spłatę długu, dzięki czemu spółka mogłaby wrócić do wyższych wypłat dywidendy.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: eur, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz