Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Mirbud planuje kolejne emisje

0
Podziel się

Mirbud wyemituje dla Rubicon Partners Dom Maklerski 10 tys. warrantów subskrypcyjnych serii C, które uprawniać będą do objęcia 10 mln akcji serii F po 2,8 zł za sztukę

Mirbud planuje kolejne emisje
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEieyOOd

Mirbud wyemituje dla Rubicon Partners Dom Maklerski 10 tys. warrantów subskrypcyjnych serii C, które uprawniać będą do objęcia 10 mln akcji serii F po 2,8 zł za sztukę - poinformowała spółka w komunikacie.

Warranty subskrypcyjne serii C wyemitowane zostaną do 31 grudnia 2009 roku. Wykonanie praw z warrantów może nastąpić najpóźniej 31 grudnia 2010 roku.

_ Wyłączenie prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy uzasadnione jest zaadresowaniem emisji do posiadaczy warrantów subskrypcyjnych serii C, w związku z tym, realizacja prawa do objęcia akcji serii F musi się odbyć z pozbawieniem dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru akcji. Ponadto, wyłączenie prawa poboru uzasadnia fakt, iż działalność spółki wymaga środków finansowych w znaczącej wysokości i w bardzo krótkim czasie celem dalszej realizacji strategii rozwoju _ - napisano.

bEieyOOf

W październiku akcjonariusze Mirbudu zdecydowali o emisji warrantów subskrypcyjnych dla Rubicon Partners DM, uprawniających do objęcia łącznie 5 mln akcji spółki po 2,2 zł za sztukę.

bEieyOOG
giełda
wiadomości
gospodarka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)