Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

MSP chce wrócić do planów drugiego etapu prywatyzacji GPW

0
Podziel się:

Ministerstwo Skarbu Państwa w najbliższych miesiącach wróci do planów drugiego etapu prywatyzacji Giełdy Papierów Wartościowych.

MSP chce wrócić do planów drugiego etapu prywatyzacji GPW
(Stefan Maszewski / Reporter)
bEsjgRcl

*Ministerstwo Skarbu Państwa w najbliższych miesiącach wróci do planów drugiego etapu prywatyzacji Giełdy Papierów Wartościowych - poinformował Paweł Tamborski, wiceminister Skarbu Państwa. *

_ - W najbliższych miesiącach będziemy zastanawiać się nad drugim etapem prywatyzacji GPW _ - powiedział na wtorkowym spotkaniu z inwestorami Tamborski.

_ - Na pewno do żadnej transakcji nie dojdzie w tym roku, nie ma pośpiechu. Chcemy się zastanowić nad formą dalszej prywatyzacji, ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły _ - dodał.

bEsjgRcn

W pierwszym etapie prywatyzacji MSP zaoferowało inwestorom 26 mln 786 tys. 530 akcji GPW, reprezentujących 63,82 proc. kapitału zakładowego spółki. Resort informował wówczas, że w ciągu 3-5 lat może nastąpić drugi etap prywatyzacji.

Opublikowany w marcu plan prywatyzacji na lata 2012-2013 przewidywał kontynuację procesu prywatyzacji warszawskiej Giełdy.

Bądź na bieżąco z sytuacją na rynkach

bEsjgRcO
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)